Отборът на Лариса Романчук спечели две златни и един бронзов медал на Всеруските състезания във Владимир.

ПОЗИЦИЯ

за открития турнир по художествена гимнастика "Есенна грация"

1. Време и място на състезанието.

Конкурсът се провежда на 17-18 ноември 2018 г. на адрес: Москва, метростанция Текстилщики, ул. Волгоградски проспект 43.

Почетен гост на турнира е олимпийската шампионка Маргарита Мамун

1. Управление на конкуренцията

Цялостното ръководство на организацията и провеждането на турнира се осъществява от организационния комитет. Директното провеждане на състезанието е поверено на главния съдийски състав.

1. Участници и програма на състезанието.

Състав на отбора: неограничен брой участници, 1 треньор, 1 съдия. До участие в състезания се допускат само гимнастички от спортни клубове, младежки спортни школи, спортни училища и секции по художествена гимнастика.

ГРУПОВА ПРОГРАМА

Организационният комитет си запазва правото да съкращава програмата.

Изложбите са добре дошли.

1. Определяне на победителите

Победителят се определя във всяка възрастова група въз основа на най-високия сбор от точки в многобоя. Победителите и призьорите в състезанията във всяка възрастова група се награждават с медали и грамоти. Всички участници в конкурса получават запомнящи се награди. Наградени са и треньорите на победителите във всяка възрастова група. Всички съдии на турнира са наградени с ценни награди.

6.Условие за прием

В състезанието участват само поканени отбори, съгласно подадени заявки. Приемат се заявки за потвърждение за участие в турнира

до 7 ноември 2018 г. на имейл: [имейл защитен],тел. 89258399924 (Ана)

Всички разходи по пътуване, настаняване и храна са за сметка на изпращащите организации.

7.Медицинска поддръжка

До участие в турнира се допускат състезатели, преминали медицински прегледи и притежаващи медицинско свидетелство.

Организаторите не носят отговорност за наранявания и увреждания на здравето, получени от участниците по време на състезанието. Тази отговорност носят самите спортисти и техните родители.

Молим всички участници, родители и треньори да имат резервни обувки.

GPP ПРОГРАМА:

1. Ляво разделение
  2. Разделяне вдясно
  3. Напречен канап
  4. гънка
  5. Пеперуда с навеждане напред
  6. „Риба“ (лежи по корем, вдигнете ръцете и краката си на максимална височина)
  7. "кошница"
  8. Баланс в шпагат (с помощта на ръка, на цял крак).
  9. Включете "пас"
  10. Скок на близалка

На турнира ще работят:

Студио “Sport de Mode”, професионални прически и грим за гимнастички; Фото студио “DinasFoto”, красиви фотографии, както и видео излъчване; Магазин за артикули и аксесоари за художествена гимнастика;

Позицията е официална покана за турнира

Миналата неделя в Москва се проведе турнирът по художествена гимнастика „Есенна въртележка“. Пет златни, седем сребърни и пет бронзови медала спечелиха състезателите на нашето училище. Поздравления за гимнастичките Мария Яковлева, Александра Фоканова, Людмила Гамаюнова и Диана Комисарова!

Александра Скубова и Олга Карасева си поделят първото място на всеруски състезания

Гимнастичките от СШОР №74 спечелиха три златни медала на турнира в Реутов

Младите ученици на Людмила Гамаюнова спечелиха злато и бронз на турнира в Астрахан

Отборът за групови упражнения на Мария Яковлева спечели турнира за Купа Паола Рейна

Гимнастичките от СШОР №74 спечелиха 16 медала от турнира „Мелодиите на есента”

Олга Карасева спечели открития шампионат на MGFSO

На 24-25 октомври се проведе първенството на Държавната бюджетна институция "MGFSO" на Moskomsport "Бъди шампион". Сред спортистите, родени 2005-2006 г., първо място зае Олга Карасева, а сред спортистите, родени през 2007 г., Дария Амеликова зае второ място. И двете момичета тренират под ръководството на Елена Орлова-Реджепова. Поздравления за медалите от турнира!

"Очарованието на есента"

- Под това име миналия уикенд в MAU SOK „Яхрома“ се проведе открит турнир по художествена гимнастика.

В него взеха участие повече от 250 гимнастички от различни градове на Московска област (Дмитров, Лобня, Дубна, Москва, Селятино, Клин, Зеленоград, Дзержински, Люберци, Център на Ирина Винер), както и Калининград.

В рамките на два дни момичета от 5 до 16 години изпълняваха както индивидуални програми, така и групови упражнения. Емоциите бяха превъзходни, напрежението витаеше във въздуха, трябваше да се победи на всяка цена!

В резултат на надпреварата в индивидуалния многобой при най-малките гимнастички, родени 2012 г., 1-во място зае Дишина София от Яхром, която плени съдиите с блестящото си представяне. В категория Б на същата възраст победител стана и жителката на Яхром Катя Сергеева. През 2011 г. в категория А Виктория Бровко стана бронзов медалист. Жителката на Яхром Либия Мужухаева спечели сребро сред родените през 2007 г. гимнастички в първа категория, а жителката на Яхром Елина Игнатова, която се състезава като кандидат-майстор на спорта, получи „злато“.

В груповия многобой отборът на Яхрома „Кукли“, роден през 2011-10 г., зае трето място, губейки от отборите на Селятино и Клин, а отборът „Кукли“, роден през 2010-09 г., стана сребърен медалист. Отборът на Matryoshka 2008-7 стана бронзов медалист на състезанието.